Kurzy

Chceš se naučit yoyovat? Přijď každé pondělí od 16 hodin na lekce yoyování s "Matesem". Možnost zapůjčení yoya.
V Clubu se schází yoyeři, kteří si předávají zkušenosti.

VOSUN

1S Stary je prvním modelem značky VOSUN. Jako každý VOSUN model nabízí vysoký standart kvality a výkon při zachování nízké ceny. Jedná se tak o ideální první kovové yoyo.
Výkon Stary zajisťuje hned několik prvků, které spolu krásně ladí, čímž vzniká jedno z nejlepších yoyí pod 1000Kč. Dlouhou dobu rotace (sleep time) zajišťuje masivní zátěžový kroužek, který je z vnitřní strany zahlazen pro snadný thumb grind (prokluzování yoya na nehtu palce). Z vnější strany (u ložiska) je naopak vydloubnut, pro větší stabilitu. Ideální tloušťka stěn nám dodá dostatečnou rychlost, aby yoyo nepůsobilo těžce a triky s ním šly krásně rychle.
Yoyo je rovněž ideální na finger spin (prokluzování na prstu v horizontální pozici), je to krásně čistý důlek, který vás na finger spin doslova navádí, je tam pouze malý výstupek, aby byly delší závity, tímpádem menší riziko jejich přetržení.
Pokud přecházíte z plastového yoya, na tomto kovovém se naučíte to, že jej nesmíte rozdělávat a veškeré suky vytahovat jehlou/kancelářskou sponkou. Zároveň s ním nesmíte dingat o zem, protože kovové yoya na sobě nechávají větší značky, než plastové yoya.

Proč yoyo club?

 Proč yoyo club? Myšlenka je taková, aby se zde scházela komunita yoyerů, předávala si zkušenosti v nových tricích, ukázala svoje dovednosti. Rozšířit tento sport mezi více nadšenců o moderní, freestylovou verzi této klasické hračky. K dispozici jsou yoya k zapůjčení. Dále nabízíme občerstvení a sportovní oblečení.

Moc se mi líbila myšlenka o moderním yoyování.

Nadcházející akce

17.1.2016 soutěžení sraz yoyerů v Lezeckém centru v Jihlavě. Program na FB

© YoyoClub.cz, Created by SB Corporation.